Pod koniec października zakończył się sezon Mistrzostw Polski RallyCross, w którym reprezentanci Automobilklubu Południowego w indywidualnej klasyfikacji Mistrzostw zdobyli tytuł wicemistrza Polski!
Przemysław Kapustka wywalczył 2 podia oraz 5 wyścigów finałowych co dało aż 125 punktów i zapewniło tytuł jeszcze na rundę przed końcem sezonu.

Dodatkowym sukcesem jest zapewnienie AK Południowemu czwartego miejsca w klasyfikacji generalnej mistrzostw Automobilklubów! Na podium mistrzostw w tej kategorii wyprzedziły nas wyłącznie trzy największe w Polsce AK (Rzemieślnik, Wielkopolski, Polski). Za AK Południowym uplasowały się między innymi AMK Wrocławski, AK Toruński czy AK Warmiński.

Serdecznie gratulujemy naszemu reprezentantowi i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym sezonie.